• PL 
  •         
KOSZYK ZAKUPÓW
E-mail
Hasło
NOWE CZLONKOSTWO
ZAMKNIJ WYSZUKIWANIE
Szukanie
Rozumiem

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodę podczas przeglądania naszych stron wykorzystujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej.

ARAMA

O NAS

W English Home specjalizujemy się w stylowych i eleganckich pomysłach na wyposażenie i dekorację wnętrz, które wykraczają poza klasyczny, angielski styl. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dbających o własną przestrzeń życiową, ceniących wygodę, komfort i spokój domowego ogniska. Począwszy od sypialni, przez łazienkę, salon czy kuchnię, aż po pokoik dla dziecka, pomożemy w stworzeniu Twojego wymarzonego, klimatycznego domu.

NASZA PASJA

Naszą pasją jest budowanie spokojnej i komfortowej atmosfery domowego zacisza. W English Home przywiązujemy najwyższą wagę do dbałości o miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu, gdzie odpoczywamy, przebywamy ze swoimi bliski, śpimy i marzymy. Każdy produkt z naszej unikalnej kolekcji tworzymy z myślą o zaspokojeniu Twoich domowych potrzeb.

NASZ ZESPÓŁ

Nasi projektanci dokładają wszelkich starań aby wszystkie produkty były wyraziste, nietuzinkowe i wnosiły powiew świeżości do Waszych wnętrz. Nasze kolekcje charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością za przystępną cenę, ale także uwzględniają najnowsze trendy każdego sezonu. Nasi Klienci mogą także zawsze liczyć na najwyższy poziom obsługi i uprzejmość naszych Pracowników w każdym z naszych sklepów.

English Home na świecie

Międzynarodowa marka English Home dostępna jest w Turcji, Bułgarii, Albanii, Azerbejdżanie, a także na Ukrainie, Cyprze, w Maroku oraz w Iraku.

Bądź na biężąco

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszych sklepach, a także szukasz inspiracji oraz pomysłów na swoje wnętrza, śledź nasze profile w mediach społecznościowych.